Galerie 2017

Dzisiaj w Naleśnikarni "Koty Za Płoty" odbyła się premiera książki pt. Dziewczynka Stonka i krwawe gody. Zostaliśmy zaproszeni na to wydarzenie z naszymi podopiecznymi. Swoje widzięki w naleśnikarni prezentowali Wasyl, Cezar i Elfin- koty które najdłużej oczekują w schronisku na nowy dom. Dziękujemy wolontariuszkom Monika Fortuńska i Sylwia Żuk oraz tymczasowym opiekunom Wasyla za przybycie z kociakami. Składamy serdeczne podziękowania autorce książki i wydawnictwu za wsparcie - część dochodu że sprzedaży książki zostanie przeznaczona na rzecz schroniska. Dziękujemy!

11.06.2017 r w naszym schronisku odbył się bieg na 6 łap. Tym razem pogoda nam dopisała. Pieski były bardzo zadowolone, że mogły się wybiegać. Na podium stanęli: Sam, Blue i Bubu, gratulujemy osobom, które biegły z tymi psiakami. Po ukończonym biegu na uczestników czekał słodki poczęstunek. Osoby, które ukończyły bieg najszybciej zostały nagrodzone medalami. Bardzo dziękujemy wolontariuszom za pomoc w organizacji biegu, Pani Magdalenie za koordynację imprezy i osobom, które brały udział w biegu

Dzisiaj tj. 20.05.2017 wraz z Naszymi wolontariuszami uczestniczyliśmy w Nocy Ratusza. Była to okazja do tego żeby mieszkańcy Słupska poznali naszych podopiecznych : Abę, Blondi, Pucka, Orysa, Dusię Szagiego, Aniego, Feliniego, Demona, Dzekiego, Blue. Dziękujemy wszystkim wolontaroiszom, którzy prezentowali psiaki Słupszczanom. Dziękujemy także władzom miasta za zaproszenie.

23 kwietnia 2017 roku Naszym schronisku dla zwierząt odbył się kwietniowy spacer Naszych podopiecznych. Pogoda dopisała i wiele piesków wyszło na długi spacer ulicami Słupska. Na zakończenie na uczestników czekał słodki poczęstunek, ciepła kawa i herbata. Odbyła się też loteria fantowa (każdy los wygrywał) , dzięki której zebrane pieniążki wspomogą Naszych podopiecznych. Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc w organizacji marszu Wolontariuszom, Policji za zapewnienie bezpieczeństwa oraz Wszystkim spacerującym z psami, dzięki którym pieski mogły wyjść ze schroniska. :)

17 lutego z okazji Światowego Dnia Kota wraz ze Szkolnym Klubem Wolontariusza "Promyk" z Sycewic zorganizowaliśmy Happening "KOTY WYCHODZĄ NA ULICĘ". Akcja ma na celu promowanie adopcji kotów ze schroniska a także uświadomienie mieszkańcom że koty wolno żyjące są bardzo ważne w ekosystemie miasta.

17 lutego 2017 r. odwiedziliśmy dzieci z przedszkola "Kraina Uśmiechu". Z okazji DNIA KOTA zorganizowano dzieciom koci bal, w którym przez chwilę także uczestniczyliśmy. Dziękujemy za zaproszenie i dary przekazane dla kotków.

W dniu zakochanych w Naszym schronisku dla zwierząt odbył się spacer walentynkowy. Dopisała Nam piękna pogoda. Podobnie jak w zeszłym roku, dzisiejsze wydarzenie cieszyło bardzo dużym zainteresowaniem. Ogromnie Nas to cieszy ponieważ na spacer wyszły niemal wszystkie psy przebywające w schronisku. Nasi podopieczni dzielnie pokonali całą trasę. Na zakończenie na uczestników czekał słodki poczęstunek i ciepła herbata. Dzięki uprzejmości dystrybutora karmy Husse każdy otrzymał "pakiet poczęstunkowy"dla pieska. Pragniemy serdecznie podziękować: *uczestnikom-za okazane serce, *wolontariuszom za pomoc i zaangażowanie w przygotowanie spaceru, za wykonanie kokard, za upieczenie ciasteczek dla psów i za upieczenie ciast, *Joannitom za opiekę medyczną, *Policji za zapewnienie bezpieczeństwa, Dystrybutorowi karmy Husse za pakiety z karmą i czerwone balony.