Galerie 2018

27.05.2018 roku odbył się "Bieg na 6 łap". Dopisała pogoda, wolontariusze i uczestnicy, którzy licznie zgromadzili się by pobiec lub pospacerować z Naszymi Podopiecznymi. Pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom i wolontariuszom za udział w imprezie, dzięki którym psiaki mogły wyjść ze schroniska na dłużej. Szczególne podziękowania składamy na ręce Magdaleny Drewniak z koordynację imprezy.

Odwiedziliśmy dzieci w Przedszkolu nr 3 w Słupsku. Razem z nami pojechał mała kotka Mitra. Dzieci dowiedziały się jak powinny opiekować się swoimi pupilami i dlaczego zwierzęta trafiają do schroniska. Bardzo dziękujmy za zaproszenie i dary przekazane dla Naszych Podopiecznych.

22 kwietnia 2018 r. w Naszym schronisku pierwszy raz odbył się Dzień Otwarty. Bardzo dziękujemy wszystkim którzy tak licznie przybyli i w taką piękną pogodę zabrali Nasze pieski na spacer. Najważniejsze, że ten dzień przynósł wymierne efekty w postaci adopcji, kilka następnych psiaków siedzi już na walizkach i wkrótce rozpoczną nowe życie. Nie byłoby tego sukcesu gdyby nie Nasi wolontariusze, którym bardzo serdecznie dziękuję za wszystko!