Informacja RODO

W związku z tym, że od 25 maja 2018 r. ma zastosowanie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), poniżej umieszczamy informacje dotyczące danych osobowych.

Wiadomość publikujemy jedynie w celach informacyjnych, nie jest wymagane od Pani/Pana żadne działanie lub kontakt z Towarzystwem Opieki nad Zwierzętami w Polsce Oddział w Słupsku.

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Towarzystwem Opieki nad Zwierzętami w Polsce Oddział w Słupsku (ul. Włodkowica , 76-200 Słupsk, NIP: 5261737771, KRS: 0000154454 , REGON: 00702566400000 ). Z Administratorem można kontaktować się za pomocą poczty elektronicznej: schronisko.slupsk@poczta.onet.pl lub w formie poczty tradycyjnej na adres stowarzyszenia.

Dane osobowe będą wykorzystywane przez Stowarzyszenie w celu realizacji zadań statutowych Stowarzyszenia, w szczególności w celu przekazywania informacji o organizowanych i promowanych wydarzeniach  oraz w celach kontaktowych.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne i w każdej chwili zgodę na przetwarzanie danych można cofnąć kierując wniosek na adres e-mail: schronisko.slupsk@poczta.onet.pl

Dane osobowe mogą być udostępniane przez Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce Oddział w Słupsku upoważnionym pracownikom, podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie oraz podmiotom upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów prawa.

Państwa dane osobowe będą przez nas przechowywane do momentu cofnięcia przez Państwa zgody na ich przetwarzanie lub zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

Podane przez Państwa dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podane przez Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego.

Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia ewentualnej zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Posiadają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych, które Państwa dotyczą narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

W przypadku braku zgody na przesyłanie do Państwa wiadomości, od 25 maja br. nie będziemy mogli wysłać do Państwa żadnej korespondencji.

W przypadku chęci zgłoszenia braku zgody na wysyłanie korespondencji, prosimy o przesłanie odpowiedzi na adres schronisko.slupsk@poczta.onet.pl z treścią:

BRAK ZGODY.

Pozdrawiamy

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce Oddział w Słupsku