Zwierzęta do adopcji

KOTY

Aktualnie trwają prace nad materiałem zdjęciowym i opisami.

Zapraszamy wkrótce

Kamila

KAMILA  ok. 6 miesięczna kotka. Bardzo rozgadana i łaknąca kontaktu z człowiekiem  Zaszczepiona i odrobaczona.

KUGA i KUSHIN

KUGA i KUSHIN to nasze ok.  5 miesięczne, wycofane rodzeństwo, które szybko musi znaleźć swoich ludzi . kotki są nieśmiałe i nieufne. Jesteśmy przekonani że w domu pełnym troski szybko się otworzą. Rodzeństwo jest już po zabiegu kastracji/sterylizacji, posiada komplet szczepień i są zachipowane.

KAIA

KAIA to ok. 9 miesięczna kocia księżniczka, jest niesamowita, uwielbia człowieka i głaskanie ,a przy tym jej futerko jest nieziemsko mięciutkie . Kaia niedawno przeszła zabieg sterylizacji, jest zaszczepiona i odrobaczona.

Sauron

SAURON to ok.  miesięczny kocurek, w pełni zsocjalizowany, uwielbia głaskanie i kontakt z człowiekiem. Sauron został odrobaczony, odpchlony, zaczipowany oraz posiada wszystkie aktualne szczepienia. Kocurek przeszedł również zabieg kastracji.na.

CLIO

Czarna pantera CLIO, dziewczynka ma niesamowicie hipnotyzujące oczka i brak połowy ogonka co tylko dodaje jej uroku. Bardzo ciekawska i miziasta. Zaszczepiona i odrobaczona.

Kardamon

Kardamon to ok. 6 miesięczny kocurek, w pełni zsocjalizowany, uwielbia głaskanie i kontakt z człowiekiem. Kardamon został odrobaczony, odpchlony, zaczipowany oraz posiada wszystkie aktualne szczepienia. Kocurek przeszedł również zabieg kastracji.

KOVU

KOVU to ok. 4 miesięczny kocurek, w pełni zsocjalizowany, uwielbia głaskanie i kontakt z człowiekiem. Kovu został odrobaczony, odpchlony, zaczipowany oraz posiada wszystkie aktualne szczepienia. Kocurek przeszedł również zabieg kastracji.

UWAGA !!!

W Schronisku znajduje się więcej kotów, ale z uwagi na dynamikę zmian nie jesteśmy w stanie umieścić ich wszystkich. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin, a bez wątpienia znajdą Państwo odpowiedniego kociaka.

PAMIĘTAJ!

Jeżeli z jakichkolwiek względów uznasz że nie jesteś w stanie dalej zajmować się zaadoptowanym psem lub kotem nie porzucaj go! Skontaktuj się ze schroniskiem, pomożemy ci znaleźć nowych opiekunów dla psa/kota, umieścimy zdjęcia z ogłoszeniem na portalach internetowych, w gazecie. Postaraj się aby zwierzak nie musiał wracać do schroniska, jeśli jednak nie masz innego wyjścia to lepsze to niż pozostawienie go na pastwę losu!