Zwierzęta do adopcji

KOTY

Epika

Epika jest ok.3 letnia kotką, która już dłuższy czas czeka na dom. Epika jest raczej indywidualistką, typem samotnika, nie integruje się z innymi kotami. Szukamy domu bez innych kotów, gdzie Epika będzie rozpieszczaną i kochaną dziewczynką. Epika jest wysterylizowana, ma też pełen pakiet szczepień i jest odrobaczona. Kontakt w sprawie adopcji 598422959

Vigor

Vigor całe swoje życie spędził w schronisku, jest młodym ok.7 miesięcznym kocurkiem. Jedyny chłopak w miocie, jego siostry znalazły już szczęśliwe domy, a on nadal z nami. Vigor jest niezwykle uroczy, ma dużo pozytywnej energii, dobrze funkcjonuje w grupie innych kotów. Vigor jest wykastrowany, ma cały pakiet aktualnych szczepień, jest odrobaczony. Wszystkie koty przebywające w schronisku są zaczipowane i zarejestrowane w międzynarodowej bazie Safe Animal.

Negra

Negra. Kotka indywidualistka, uwielbia kocie akcesoria myszki, wędki i piłeczki to jej świat. Negra ma 2,5 roku i do nowego domu zabierze ze sobą cały worek przydatnych rzeczy: *własną książeczkę zdrowia *wpis poświadczający sterylizację *odrobaczenie *czip zarejestrowany w międzynarodowej bazie Safe Animal *aktualne szczepienia Kontakt w sprawie adopcji 59 842 29 59

Kopi

Nasz Kopi to niezwykle inteligentny kot, któremu na drodze do szczęścia stanęły firanki i jego energia…Tak, nowym domem cieszył się zaledwie 1 dzień i wrócił do schroniska, bo biegał, skakał na firanki itp.Kopi mógłby mieszkać w domu z możliwością wychodzenia na zewnątrz. Jest młodym, okazałym kocurem, po zabiegu kastracji, który bardzo potrzebuje nowego domu na zawsze.

Joszko

Joszko jest niesamowicie fajnym kotem, na którego prawie nikt nie zwraca uwagi. Może i faktycznie jest grubaskiem…może i faktycznie nie jest kotem o zabójczej urodzie.. ale za to charakter i usposobienie ma fantastyczne! Joszko ma ok. 3 lat, jest niekonfliktowy, nie robią na nim specjalnego wrażenia ani psy, ani inne koty. Joszko jest wykastrowany, ma pełen pakiet szczepień, został kilkukrotnie odrobaczony. Kontakt w sprawie adopcji 59 842 29 59

Timba

Timba, cudowna kotka jedynaczka. Trafiła do schroniska po wypadku samochodowym, leczenie przyniosło oczekiwany efekt, dziewczynka jest już po wszystkich szczepieniach i sterylizacji. Timba jest wyjątkowym szarakiem, ok. roczną kotką. Kontakt w sprawie adopcji 59 842 29 59

Fantazja

Fantazja czeka na dom! Ma ok. 6 miesięcy, posiada pełen pakiet szczepień i jest wysterylizowana. Więcej informacji pod numerem 59 842 29 59

Wenecja

Wenecja ma ok.7 miesięcy i jest bardzo malutka i prawdopodobnie już taka pozostanie. Szukamy dla niej troskliwych opiekunów, którzy zapewnią jej dobre życie. Wenecja ma cały pakiet aktualnych szczepień, jest odrobaczona. Wszystkie koty przebywające w schronisku są zaczipowane i zarejestrowane w międzynarodowej bazie Safe Animal.

Billy

Billy szukał swojego szczęścia wchodząc na zakupy do Biedronki  Dzisiaj jest pod opieką schroniska i czeka na nowy dom. Billy ma ok.3 lat, ma cały pakiet aktualnych szczepień, jest odrobaczony. Wszystkie koty przebywające w schronisku są zaczipowane i zarejestrowane w międzynarodowej bazie Safe Animal.

Bijorn

Bijorn jest kotem niezwykle pięknie umaszczonym, taki trochę w typie kota bengalskiego. Jego uroda idzie w parze z fajnym charakterem. Bijorn jest młody-ma ok. 6-7 miesięcy,jest wykastrowany, ma cały pakiet aktualnych szczepień, jest odrobaczony. Wszystkie koty przebywające w schronisku są zaczipowane i zarejestrowane w międzynarodowej bazie Safe Animal.

Anka

Anka jest gotowa na dom! Anka ma ok 4-5 miesięcy, została znaleziona na ulicy, chora, malutka, zabiedzona. Dzisiaj jest piękną, młodą kotką, lubiącą kontakt z człowiekiem. Anka jest wysterylizowana, ma cały pakiet aktualnych szczepień, jest odrobaczona. Wszystkie koty przebywające w schronisku są zaczipowane i zarejestrowane w międzynarodowej bazie Safe Animal.

Niemka

Niemka została ewidentnie porzucona. Młoda ok. 1,5 roczna kotka kilka dni koczowała na ul. Niemcewicza. Kiedy trafiła pod naszą opiekę, byliśmy niemal pewni, że za kilka dni zostanie odebrana. Pięknie utrzymana, z dobrą obrożą, łagodna i miła. Jednak do dnia dzisiejszego nikt jej nie odebrał, więc czeka na dom. Niemka jest opanowana i ułożona. Kotka jest wykastrowana, ma cały pakiet aktualnych szczepień, jest odrobaczona. Wszystkie koty przebywające w schronisku są zaczipowane i zarejestrowane w międzynarodowej bazie Safe Animal.

Toster

Toster to młody, piękny i dorodny kocur! Toster jest wykastrowany, ma cały pakiet aktualnych szczepień, jest odrobaczony. Wszystkie koty przebywające w schronisku są zaczipowane i zarejestrowane w międzynarodowej bazie Safe Animal. Kontakt w sprawie adopcji 500 040 718

Brokat

Aż trudno uwierzyć, że Brokat nie ma jeszcze domu. Kocurek jest pod naszą opieką od oseska, a dziś ma ok 8 miesięcy. Brokat jest wykastrowany, ma cały pakiet aktualnych szczepień, jest odrobaczony. Wszystkie koty przebywające w schronisku są zaczipowane i zarejestrowane w międzynarodowej bazie Safe Animal.

Amelia

Kto otworzy swoje serce przed Amelią, na pewno nie pożałuje! Amelia ma ok. 1 roku i jest bardzo fajna! Kontaktowa, miziasta, wesoła. Amelia jest wykastrowana, ma cały pakiet aktualnych szczepień, jest odrobaczona. Wszystkie koty przebywające w schronisku są zaczipowane i zarejestrowane w międzynarodowej bazie Safe Animal.

UWAGA !!!

W Schronisku znajduje się więcej kotów, ale z uwagi na dynamikę zmian nie jesteśmy w stanie umieścić ich wszystkich. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin, a bez wątpienia znajdą Państwo odpowiedniego kociaka.

PAMIĘTAJ!

Jeżeli z jakichkolwiek względów uznasz że nie jesteś w stanie dalej zajmować się zaadoptowanym psem lub kotem nie porzucaj go! Skontaktuj się ze schroniskiem, pomożemy ci znaleźć nowych opiekunów dla psa/kota, umieścimy zdjęcia z ogłoszeniem na portalach internetowych, w gazecie. Postaraj się aby zwierzak nie musiał wracać do schroniska, jeśli jednak nie masz innego wyjścia to lepsze to niż pozostawienie go na pastwę losu!