Zwierzęta do adopcji

KOTY

Mrozu

Uroczy czarny kot, ma ok. 1,5 roku. Jego piękne zielone oczy mówią: adoptuj mnie! Wszystkie koty przebywające w schronisku są zaszczepione, odrobaczony i wykastrowane. Ponadto posiadają czip zarejestrowany w międzynarodowej bazie Safe Animal.

Smart

Smart jest kotem po przejściach, nie wiemy dlaczego nie skradł żadnego serca!?Bo jest cudowny, miziasty, daje się brać na ręce. Smart ma ok.4 lat, jest zaszczepiony i wykastrowany.

Billy

Billy szukał swojego szczęścia wchodząc na zakupy do Biedronki  Dzisiaj jest pod opieką schroniska i czeka na nowy dom. Billy ma ok.3 lat, ma cały pakiet aktualnych szczepień, jest odrobaczony. Wszystkie koty przebywające w schronisku są zaczipowane i zarejestrowane w międzynarodowej bazie Safe Animal.

Toster

Toster to młody, piękny i dorodny kocur! Toster jest wykastrowany, ma cały pakiet aktualnych szczepień, jest odrobaczony. Wszystkie koty przebywające w schronisku są zaczipowane i zarejestrowane w międzynarodowej bazie Safe Animal. Kontakt w sprawie adopcji 500 040 718

UWAGA !!!

W Schronisku znajduje się więcej kotów, ale z uwagi na dynamikę zmian nie jesteśmy w stanie umieścić ich wszystkich. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin, a bez wątpienia znajdą Państwo odpowiedniego kociaka.

PAMIĘTAJ!

Jeżeli z jakichkolwiek względów uznasz że nie jesteś w stanie dalej zajmować się zaadoptowanym psem lub kotem nie porzucaj go! Skontaktuj się ze schroniskiem, pomożemy ci znaleźć nowych opiekunów dla psa/kota, umieścimy zdjęcia z ogłoszeniem na portalach internetowych, w gazecie. Postaraj się aby zwierzak nie musiał wracać do schroniska, jeśli jednak nie masz innego wyjścia to lepsze to niż pozostawienie go na pastwę losu!