ZWIERZĘTA DO ADOPCJI

Psy

Malwa

Suczka trafiła do schroniska z pogryzionym pyszczkiem, część blizn do dnia dzisiejszego przypomina nam o jej smutnej historii. Malwa żyła w stadzie 40 psów, musiała walczyć o każdy dzień. W schronisku uczy się życia wśród ludzi, którzy nie krzywdzą i wśród zwierząt z którymi nie trzeba walczyć. Malwa, kiedy tylko przestanie się bać, może obdarzyć człowieka wielką miłością. Jest suczką średniej wielkości, nieco wycofana w stosunku do człowieka lecz gdy pozna, zaufa jest bardzo oddana. Malwa została odrobaczona, odpchlona, zaczipowana oraz posiada wszystkie aktualne szczepienia. Suczka przeszła również zabieg sterylizacji.

Akir

Akir, to ok roczny pies w typie Akity Inu. Psiak jest bardzo przyjacielski, ładnie chodzi na smyczy. Akir dobrze reaguje na inne psy, jak przystało na kawalera w typie rasy potrzebuje on dużo ruchu, nie może się nudzić. Preferowana rodzina z doświadczeniem w wychowywaniu Akita. Akir został odrobaczony, odpchlony, zaczipowywany oraz posiada wszystkie aktualne szczepienia. Piesek przeszedł również zabieg kastracji. 

Mazur

Mazur to ok. 3 letni psiak o dużych gabarytach.Mazur został odrobaczony, odpchlony, zaczipowany oraz posiada wszystkie aktualne szczepienia. Piesek przeszedł również zabieg kastracji. 

Aza

Osoby zainteresowane poznaniem/adopcją Azy zapraszamy do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt znajdującego się na ulicy Portowej 11 w Słupsku od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 18, w weekendy od 10 do 15 możesz też skontaktować się telefonicznie pod numerem telefonu: 59 842 29 59

Beti

Beti to 2-3 letnia sunia z raczej spokojnym charakterem. Na spacerach chodzi ładnie na smyczy, jest przyjacielsko nastawiona psów. Sunia nie może tylko mieszkać z drugim psem, ponieważ jest bardzo zazdrosna. Rzuca się na psa, któremu poświęca się więcej uwagi niż na nią. Dla ludzi jest cudowna. Uległa, nie nachalna, ale szukająca kontaktu z człowiekiem.

Blue

Blue ma jedno niebieskie oko, załamane uszy, szczupłą sylwetkę i krótką sierść. Blue niestety nie został niczego nauczony, a więc osoba, która podejmie się opieki nad nim musi poświęcić dużo cierpliwości i czasu na jego edukację. Blue został odpchlony, odrobaczony, zaczipowany oraz posiada wszystkie aktualne szczepienia. Piesek przeszedł zabieg kastracji. 

Bonita

Bonita. Bardzo żywiołowa, zrobić jej zdjęcie było naprawdę ciężko, czego z resztą efekty macie poniżej. Cały czas jest wpatrzona w człowieka, chce być w 10 miejscach na raz, ale przy ty jest zabójczo słodka.

Bumer

Z początku był psem bardzo nieufnym. Dzisiaj Bumer jest innym psem, jest bardziej ufny w kontakcie z człowiekiem. Chłopak ma za sobą jedną nieudaną adopcję, ale nie ze swojej winy. Bumer potrzebuje kontaktu z człowiekiem i spacerów. Bumer został odrobaczony, odpchlony, zaczipowany oraz posiada wszystkie aktualne szczepienia. Pies przeszedł również zabieg kastracji.

Chance

Choroba właścicielki sprawiła, że jego świat lęgnął w gruzach. Chance przyjmuje leki przeciw depresyjne, ponieważ w wyniku stresu wygryzał sobie rany na ciele. Chance przyjmuje także leki na tarczycę. Szukamy domu bez innych zwierząt i małych dzieci, Chance jest pieskiem który bardzo przywiązuje się do swojego opiekuna, bywa zaborczy ale jednocześnie pełen miłości i oddania. Chance został odrobaczony, odpchlony, zaczipowany oraz posiada wszystkie aktualne szczepienia. Piesek przeszedł również zabieg kastracji.

Cudak

Cudak to prawdziwy cudak 🙂 🙂 🙂 energiczny , skoczny, nie ustoi w miejscu. Piesek jest bardzo łagodny w stosunku do ludzi, lecz nie toleruje innych psów, do kotów również nie polecamy. Cudak uwielbia spacery, chętnie uczestniczy w każdej możliwej aktywności. Pies dla energicznych i aktywnych ludzi 🙂 Cudak został odrobaczony, odpchlony, zaczipowany oraz posiada wszystkie aktualne szczepienia, przeszedł również zabieg sterylizacji.

Daisy

Daisy została adoptowana ze schroniska, jako kilkutygodniowe szczenię. Po roku dorastania w rodzinie, wśród dzieci w domu z ogródkiem trafiła ponownie do schroniska. Wiemy, że Daisy pozostawiona na kilka godzin sama w domu, niszczyła różne przedmioty. Daisy to pies z którym warto pracować: jest trochę nieokiełznana, cieszy się, skacze na ludzi, potrzebuje nauki chodzenia na smyczy. Daisy została odrobaczona, odpchlona, zaczipowana oraz posiada wszystkie aktualne szczepienia. Suczka przeszła również zabieg sterylizacji.

Dany

DANY trafił do Schroniska z gminy Daminca. Na początku bardzo wycofany, przepełniony strachem, nie dał do siebie podejść. Teraz po kilku miesiącach jest już dużo lepiej, jednak Dany wymaga cierpliwego opiekuna, który będzie z nim pracował. Dany został odrobaczony, odpchlony, zaczipowany oraz posiada wszystkie aktualne szczepienia. Piesek przeszedł również zabieg kastracji.

Deker

Deker to bardzo bojaźliwy pies. Nie boi się panicznie człowieka tzn. bez problemu bierze smakołyki z ręki , nie boi się gdy człowiek na niego patrzy. Największym lękiem Dekera jest smycz. Całkowicie nie umie na niej chodzić, gryzie ją,kładzie się na ziemi, chce się schować w krzakach i niestety co kilka minut wymiotuje. Przyszły właściciel będzie musiał wykazać się bardzo dużą cierpliwością. Deker został odrobaczony, odpchlony, zaczipowany oraz posiada wszystkie aktualne szczepienia. Piesek przeszedł również zabieg kastracji. 

Miosio

Misio został oddany do schroniska bo jego właściciel umarł. Nie jest to młody psiak, ufa niewielu osobom, potrzebuje czasu żeby poznać nową osobę. Miosio jest bardzo urodziwy, rozmiarem sięga poniżej kolana. Piesek ma ok 13 lat, jest odrobaczony, odpchlony, zaczipowany oraz posiada wszystkie aktualne szczepienia. Piesek przeszedł również zabieg kastracji.

Dex

Dex gdy trafił do schroniska był jedną wielką przerażoną, trzęsącą się kulką. Przez wiele miesięcy nie dał do siebie podejść, nie mówiąc o wykonaniu jakichkolwiek zabiegów pielęgnacyjnych czy leczniczych. Teraz jest już zdecydowanie lepiej, piesek wychodzi z wolontariuszami na spacery, można nawiązać z nim bliższą relację. Dogaduje się z kolegami w boksie, uczy się chodzić na smyczy. Dex został odrobaczony, odpchlony, zaczipowany oraz posiada wszystkie aktualne szczepienia. Piesek przeszedł również zabieg kastracji.

Dino

Dino czeka na ten dzień kiedy przyjdzie do niego SZCZĘŚCIE! Bo Dino ma pecha..od początku. Urodził się w niewłaściwej rodzinie, został oddany pod opiekę niewłaściwym ludziom, trafił do schroniska i na koniec wrócił z adopcji. Ale spokojnie-nie ze swojej winy. Dino jest psem średniej wielkości-powyżej kolana. Z wyglądu przypomina uroczego niedźwiadka bo ma krótki ogonek. Dino został odrobaczony, odpchlony, zaczipowany oraz posiada wszystkie aktualne szczepienia. Pies przeszedł również zabieg kastracji.

Elek

Elek jest bardzo charakternym psem, potrzebuje stanowczego przewodnika. Nie nadaje się na psa przebywającego tylko na zewnątrz, ponieważ jest w stanie pokonać każde ogrodzenie. Elek nie akceptuje kotów, w stosunku do innych psów jest dominujący. Elek został odrobaczony, odpchlony, zaczipowany oraz posiada wszystkie aktualne szczepienia. Przeszedł również zabieg kastracji.

Pele

Pele to pies, który potrzebuje świadomego człowieka i pełnego miłości domu.Pele ma 2,5 roku i smutną przeszłość za sobą. Był bity, źle traktowany i poniewierany. Pele boi się mężczyzn. Czy ten psiak trafi na człowieka który pomoże mu na nowo zaufać? Pele został odrobaczony, odpchlony, zaczipowany oraz posiada wszystkie aktualne szczepienia. Piesek przeszedł również zabieg kastracji.

Jarek

Jarek jest pięknym psem o smukłej budowie ciała, inteligentny i bardzo pojętny. Czeka na osobę która poświęci mu odrobinę swojego czasu i pokocha. Jarek na spacerach trochę ciągnie na smyczy, jednak po chwili uspokaja się i już już ładnie idzie. Jarek na ogół dogaduje się z innymi psami, czasami gdy wyczuje osobnika słabszego od siebie próbuje go zdominować.Jarek został odrobaczony, odpchlony, zaczipowany oraz posiada wszystkie aktualne szczepienia. Pies przeszedł również zabieg kastracji.

Kostek

Kostek trafił do schroniska w wyniku interwencji. Piesek spędził kilka lat zamknięty wraz z innymi psami w piwnicy. Pozostawiony sam na dłuższy czas, niszczy różne przedmioty, cierpi na lęk separacyjny. Pies miły, kontaktowy, nie wykazujący agresji. Kostek zupełnie nie odnajduje się w schronisku. Kostek został odrobaczony, odpchlony, zachipowany oraz posiada wszystkie aktualne szczepienia. Piesek przeszedł również zabieg kastracji. 

Lajos

Na początku pobytu w schronisku reagował silną agresją, ale kiedy poczuje spokój ze strony człowieka, on również się uspokaja. Największy jednak strach u psiaka wywołuje podpinanie smyczy, ale po chwili daje się podpiąć. Lajosik lubi bawić się zabawkami. Kilka miesięcy temu, przeszedł pomiędzy prętami i uciekł ze schroniska. Dwa dni spędził na placu zabaw bawiąc się z dziećmi. Lajos został odrobaczony, odpchlony, zaczipowany oraz posiada wszystkie aktualne szczepienia. Piesek przeszedł również zabieg kastracji. 

Tytus

Tytus jest psem o bardzo nietypowej urodzie i wyglądzie. To taki Nasz Pręgus na krótkich łapkach. Mimo, że Tytus ma groźny wygląd to jest bardzo łagodnym i ugodowym psiakiem. Dobrze znosi wszelkie zabiegi dotyczące jego osoby i dogaduje się z innymi psami. Stosunek do kotów nieznany. Tytus został odrobaczony, odpchlony, zaczipowany oraz posiada wszystkie aktualne szczepienia. Piesek przeszedł również zabieg kastracji.

Lizus

Lizus to pies, bardzo skrzywdzony przez człowieka. Został odebrany właścicielowi przez Policję z powodu niehumanitarnego traktowania. Lizus miał wrośnięty w szyję łańcuch, przeszedł zabieg usunięcia, rany na ciele już się zagoiły, lecz rany psychiczne zostały…Piesek już coraz bardziej ufa człowiekowi, ponieważ mieszkał na wsi, dopiero uczy się chodzić na smyczy. Lizus został odrobaczony, odpchlony, zaczipowany oraz posiada wszystkie aktualne szczepienia. Piesek przeszedł również zabieg kastracji.

Mella

Suczka trafiła do schroniska wraz ze swoim synem. Naszym marzeniem jest znalezienie im wspólnego domu, ale nie jest to warunek konieczny. Mella całe życie musiała radzić sobie sama, więc do perfekcji ma opanowane pokonywanie płotów, z tego względu szukamy dla niej świadomych opiekunów, którzy będą w stanie poświęć psu trochę więcej uwagi. W stosunku do ludzi jest łagodna i przyjazna. Mella została odrobaczona, odpchlona, zaczipowana oraz posiada wszystkie aktualne szczepienia. Suczka przeszła również zabieg sterylizacji. 

Melon

Melon całe swoje życie spędził żyjąc na działkach. Ten piękny kawaler musi mieć człowieka, który poświeci mu swój czas, zapewni dużo ruchu. Melon nie nadaje się na posesję, jest psem który pokona każde ogrodzenie. Melon nie akceptuje kotów. Melon został odrobaczony, odpchlony, zaczipowany oraz posiada wszystkie aktualne szczepienia. Pies przeszedł również zabieg kastracji.

Mikor

Mikor to wesoły i przyjazny pies. W schronisku przebywa od paru miesięcy, ale już skradł serca wolontariuszy. Uwielbia wychodzić na spacery, zawsze gdy widzi człowieka piszczy i skacze tylko po to aby zwrócić na siebie uwagę. Jest to psiak aktywny i niestety ciągnie na smyczy. Lubi być głaskany przez człowieka, nie zauważyliśmy u niego agresji do ludzi. Woli towarzystwo suń niż psów, ale i tak najlepiej gdyby był jedynym czworonogiem w domu

Miłosz

Miłosz to pies z silnym, dominującym charakterem. Miłosz uwielbia wychodzić na spacery na których zachowuje się bardzo energicznie, ciągnie na smyczy, nie zwraca uwagi na opiekuna, a jeśli coś pójdzie nie po jego myśli potrafi pokazać zęby. Miłosz nie toleruje innych psów, więc musi zamieszkać w domu gdzie byłby jedynym psem. Pies również nie nadaje się do domu z małymi dziećmi. Miłosz zostało odrobaczony, odpchlony, zaczipowany oraz posiada wszystkie aktualne szczepienia. Pies przeszedł również zabieg kastracji.

Orys

Orys jest kontaktowym i towarzyskim psiakiem. Bardzo chętnie chodzi na spacery jest na nich grzeczny chociaż niekiedy potrafi mocniej szarpnąć, bo jednak jest to wulkan energii, który potrzebuję się wybiegać. Jest to mądry psiak, dlatego szybko nauczy się nowych komend oraz łatwo zaadoptuje w nowym domu. Orys jest typem aktywnego zwierzęcia, bardzo dobrze czułby się z człowiekiem kochającym długie i wyczerpujące spacery, biegi lub jazdę na rowerze. Orys jest zaszczepiony, zaczipowany, odpchlony oraz odrobaczony. Pies został wykastrowany.

Parker

Parker jest dużym i pięknym 4 letnim psem. W jego żyłach płynie krew psa północy. Parker jest psem jednego właściciela, potrzebuje człowieka który będzie z nim pracował. Jest to pies w wielkim potencjałem, jednak musi mieć mądrego właściciela. Parker uczy się spokojnego chodzenia na smyczy, posłuszeństwa. Parker został odrobaczony, odpchlony, zaczipowany oraz posiada wszystkie aktualne szczepienia. Piesek przeszedł również zabieg kastracji.

Puk

Puk jest bardzo charakternym psem dla osób lubiących wyzwania. Puk ma 5 lat, jest psem jednego właściciela, musi mieć jednego przewodnika, któremu będzie ufał i którego będzie się słuchał. Pies idealny do pilnowania posesji. Puk został odrobaczony, odpchlony, zaczipowany oraz posiada wszystkie aktualne szczepienia. Pies przeszedł również zabieg kastracji. 

Sanor

Sanor pies do adopcji w schronisku dla zwierząt w Słupsku. Sanor został odrobaczony, odpchlony, zaczipowany oraz posiada wszystkie aktualne szczepienia, przeszedł również zabieg sterylizacji.

Senia

Senia nie miała łatwego życia. Mimo, że sunia kochała swojego właścicela całym sercem, to miała z nim pod górkę. Bardzo byśmy chcieli żeby Senia zaznała w końcu prawdziwej opieki, i mała prawdziwy dom. Suczka jest bardzo grzeczna, kocha wszystkich ludzi, zabiega o kontakt z opiekunem. Senia ma 10 lat, czy zdąży do domu…. Senia została odrobaczona, odpchlona, zaczipowana oraz posiada wszystkie aktualne szczepienia. Suczka przeszła również zabieg sterylizacji.

Sonik

Zostal porzucony. Dla ludzi jest miły, ale jeśli coś mu się nie spodoba potrafi to pokazać. Niestety Sonik nie toleruje żadnych psów. Sonik byłby najszcześliwszy gdyby mogł wyszaleć się na długich spacerach u boku człowieka. Nowa rodzina musi wykazać się konsekwencją i stanowczością, by psiak nie zapanował nad domownikami. Raczej nie nadaje się do mieszkania z dziećmi. Sonik został odrobaczony, odpchlony, zaczipowany oraz posiada wszystkie aktualne szczepienia. Piesek przeszedł również zabieg kastracji. 

Strączek

Piesek jest średniej wielkości. Jest typem zadymiarza… tzn. bywa konfliktowy wobec innych psiaków i innych zwierząt. Piesek nie narzuca się człowiekowi, ale jeśli chcemy się z nim pobawić to na pewno będzie chętny. Byłby dobry stróżem i przeganiaczem np. kun czy lisów na wsi – nie jest to pies na łańcuch!!! Ma ciągotki do polowań. Jeśli to rozumiesz jesteś odpowiednim przewodnikiem dla Strączka. Strączek jest zaszczepiony, zachipowany, odrobaczony i odpchlony. Pies jest wykastrowany.

Szelin

Szelin mieszkała całe życie w lasach, na polu, na ulicy, wszędzie! Sunia nigdy nie miała bliższego kontaktu z człowiekiem, od szczeniaka jest psem bezdomnym i co się z tym wiąże dzikim. Panicznie się boi ludzi, przerażają ją również samochody. Nad sunią zaczęła się praca i widać już znaczne poprawy! W oswojeniu Szelin bardzo pomaga jej kolega z boksu Bleki. Gdy widzi że Bleki podchodzi do człowieka, ona też próbuje, ale narazie strach zwycięża. Osoby zainteresowane Szelin, przed adopcją muszą powychodzić z nią na parę spacerków, najlepiej gdyby sunia zamieszkała z innym psem. Nie wskazany jest dom z dziećmi.

Resio

Pies w typie owczarka niemieckiego długowłosego.Kiedy trafił do schroniska obudził się w nim wielki bunt. Resio miał ukochaną starszą Panią, która zmarła i tylko ona do niego mogła podejść. Mimo, że Resio kochał swoją opiekunkę całym sercem, a ona starała się zapewnić mu godny byt, to ten cudak był całe życie psem łańcuchowym. To dopiero w schronisku nawiązał bliższe relacje z innymi ludźmi-pracownikami, wolontariuszami. Szukamy mu świadomego opiekuna, który pokaże mu, że istnieje inny świat- poza łańcuchem i schroniskiem. Resio został odrobaczony, odpchlony, zaczipowany oraz posiada wszystkie aktualne szczepienia. Pies przeszedł również zabieg kastracji.

Resio

Resio to około 8- letni pies w typie owczarka niemieckiego długowłosego. Resio został odrobaczony, odpchlony, zaczipowany oraz posiada wszystkie aktualne szczepienia. Pies przeszedł również zabieg kastracji. 

Gawra

8 letnia suczka w typie Bernardyna -Gawra czeka na dom. Ta wyjątkowa suczka leżała ledwo żywa w okolicach biedronki na ul. Kaszubskiej. Dzisiaj suczka jest już gotowa do adopcji. Szukamy opiekuna doświadczonego w rasie, świadomego opieki nad tak wymagającym psem. Gawra została odrobaczona, odpchlona, zaczipowana oraz posiada wszystkie aktualne szczepienia. Suczka przeszła również zabieg sterylizacji.

Romuś

Romuś wie co to chłód, głód i strach-strach przed wszystkim: przed człowiekiem, przed innymi psami. Czy przeżycia Romusia pozwolą mu się otworzyć na miłość człowieka? Nie mamy wiele czasu! bo chłopak ma ok. 11 lat i może nie zdążyć do domu. Romuś dopiero w schronisku poznał co znaczy codzienny dostęp do pełnej miski, ręka która pogłaszcze i smycz i spacerek. Romuś wielkością sięga do połowy łydki, jest psiakiem o niezwykłej urodzie. Romuś potrzebuje opiekuna, który jest cierpliwy i wyrozumiały. Romuś jest odrobaczony, odpchlony, zaczipowany oraz posiada wszystkie aktualne szczepienia. Romuś przeszedł również zabieg kastracji.

Napi

Napi ma ok. 6 lat i chętnie podejmie się pilnowania posesji 🙂 Napi jest typem jedynaka, nie akceptuje innych psów, nie lubi też kotów.Szukamy domu z ogrodem, żeby piesek miał teren do biegania. Napi został odrobaczony, odpchlony i zaczipowany oraz posiada wszystkie aktualne szczepienia. Piesek przeszedł również zabieg kastracji.

Szrek

SZREK to psiak którego można krótko opisać w dwóch słowach: uroczy grubasek 🙂 Szrek ma ok. 2 lat pomimo bardzo charakterystycznej urody jest psem, którego nie da się nie kochać. Szrek całym sercem uwielbia ludzi, za dom odwdzięczy się dozgonną miłością. Szrek został odrobaczony, odpchlony, zaczipowany oraz posiada wszystkie aktualne szczepienia, przeszedł również zabieg kastracji.

Barni

Barni to 4-5 letni pies dużej rasy czekający na swojego człowieka na wyłączność. Barni to chłopak pełen pozytywnej energii i radości, na spacerach trochę ciągnie na smyczy. W kontakcie z innymi psami bywa różnie, najlepiej dogaduje się z psami o łagodnym i spolegliwym charakterze. Dobrze odnalazłby się w domu z ogrodzoną posesją, jednak z możliwością spacerów i kontaktu z człowiekiem. Barni został odrobaczony, odpchlony, zaczipowany oraz posiada wszystkie aktualne szczepienia, przeszedł również zabieg sterylizacji.

Diper

Diper – pies olbrzym, swoimi rozmiarami przypomina Doga niemieckiego .To jeszcze psi dzieciak z tendencją do pogryzania i wierzgania niczym koń na lonży. Pięknie reaguje na korekty poz względem pierwszej wymienionej rzeczy: jeśli chodzi o ręce wystarczy krótka, stanowcza komenda „NIE” i kompletny brak ruchu ręką. Po jego reakcji widać, że miała to być w jego mniemaniu zabawa. Gabaryty tego psiaka gabaryty zobowiązują- przede wszystkim właściciela do świadomego, stanowczego prowadzenia psa przez życie. Diper jest cudownym psem, regularne spacery, nauka, posłuszeństwo i będzie idealnym psem. Diper został odrobaczony, odpchlony, zaczipowany oraz posiada wszystkie aktualne szczepienia. Piesek przeszedł również zabieg kastracji.

Czens

CZENS to około 10-12 letni pies. Płynie w nim krew rasy myśliwskiej; uwielbia spacery, na których cały czas węszy. Ładnie chodzi na smyczy. Czens jest psiakiem lubiącym kontakt z człowiekiem. Nie dogaduje się ze wszystkimi psami. Stosunek do kotów nieznany. Czens został odrobaczony, odpchlony, zaczipowany oraz posiada wszystkie aktualne szczepienia. Pies przeszedł również zabieg kastracji.

Ardo

Ardo ma ok.1,5 rok, jest psem po przejściach-trafił do schroniska w fatalnym stanie, był wychudzony i miał skórę i sierść w bardzo złej kondycji. Ardo potrzebuje człowieka, któremu będzie mógł zaufać i na nowo poznać świat. Ardo został odrobaczony, odpchlony, zaczipowany oraz posiada wszystkie aktualne szczepienia. Piesek przeszedł również zabieg kastracji.

Nestor

Nestor ma cudowny charakter, zupełnie nie konfliktowy, łagodny, merdaniem ogona wita każdego, kto wchodzi do schroniska. Pies musi jeść mokrą karmę dobrej jakości, ponieważ cierpi na tzw. „zachyłek prostnicy”. Jeśli właściciel będzie stosował zaleconą dietę, to ta przypadłość w żadnym stopni nie będzie przeszkadzała Nestorowi w normalnym funkcjonowaniu. Nestor, jest duży, wysokością sięga do połowy uda, zna podstawowe komendy, wzorowo chodzi na smyczy. Nestor został odrobaczony, odpchlony, zaczipowany oraz posiada wszystkie aktualne szczepienia. Piesek przeszedł również zabieg kastracji.

Tofi

Ten 8 letni piesek został porzucony. Przykuty łańcuchem do budy, każdego dnia czekał na litość ze strony ludzi. Lekko wycofany, z nadzieją w oczach, chciałby mieć wreszcie swój dom. .Serwus jest odrobaczony, odpchlony, zaczipowany oraz posiada wszystkie aktualne szczepienia. Piesek przeszedł również zabieg kastracji.

Sisco

Sisco to ok. 9 letni pies w typie boksera. Wyrzucony jak zużyta zabawka, po wielu latach służby. Jego smutna historia odzwierciedla jego smutne oczy. Sisco jest super towarzyszem człowiek, niestety nie dogaduje się z innymi zwierzętami. Ten starszy psiak bardzo źle znosi schroniskową rzeczywistość. Sisco został odrobaczony, odpchlony, zaczipowany oraz posiada wszystkie aktualne szczepienia. Piesek przeszedł również zabieg kastracji. 

Tremolo

Uroczy kudłacz Tremolo, ok. 4 letni, wielkością sięga do kolana. Dobrze reaguje na młodych ludzi i dzieci. Tremolozostał odrobaczony, odpchlony, zaczipowany oraz posiada wszystkie aktualne szczepienia. Pies przeszedł również zabieg kastracji. 

Epos

Epos to kilkuletni kudłacz, sięgający trochę powyżej kolana. Długa sierść tego psa zmusza właściciela do zabiegów pielęgnacyjnych z tym związanych. Epos dzielnie znosi wszystkie zabiegi, lubi jeździć samochodem, ładnie chodzi na smyczy. Epos chodzi jak kot po płotach, więc musi zamieszkać w mieszkaniu. Epos został odrobaczony, odpchlony, zaczipowany oraz posiada wszystkie aktualne szczepienia. Pies przeszedł również zabieg kastracji.

Bata

Bata( w poprzednim domu Bella) to piękna ok. 1,5 roczna suka. Trafiła do schroniska, ponieważ posiadała ją osoba niezdolna do opieki nad psem. Bata jest mądra, ale wiele trzeba ją jeszcze nauczyć, wymaga prowadzenia i socjalizacji. Bata została odrobaczona, odpchlona, zaczipowana oraz posiada wszystkie aktualne szczepienia. Suczka przeszła również zabieg sterylizacji.

Misio

Miosio został oddany do schroniska bo jego właściciel umarł. Nie jest to młody psiak, ufa niewielu osobom, potrzebuje czasu żeby poznać nową osobę. Miosio jest bardzo urodziwy, rozmiarem sięga poniżej kolana. Piesek ma ok 13 lat, jest odrobaczony, odpchlony, zaczipowany oraz posiada wszystkie aktualne szczepienia. Piesek przeszedł również zabieg kastracji. 

UWAGA !!!

W Schronisku znajduje się więcej psów, ale z uwagi na dynamikę zmian nie jesteśmy w stanie umieścić ich wszystkich. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin, a bez wątpienia znajdą Państwo odpowiedniego kociaka.

PAMIĘTAJ!

Jeżeli z jakichkolwiek względów uznasz że nie jesteś w stanie dalej zajmować się zaadoptowanym psem lub kotem nie porzucaj go! Skontaktuj się ze schroniskiem, pomożemy ci znaleźć nowych opiekunów dla psa/kota, umieścimy zdjęcia z ogłoszeniem na portalach internetowych, w gazecie. Postaraj się aby zwierzak nie musiał wracać do schroniska, jeśli jednak nie masz innego wyjścia to lepsze to niż pozostawienie go na pastwę losu!